Ви зараз переглядаєте “Пам’ять… Вона вічна”

Сьогодні, 05 травня 2017 року, відбувся загальноучилищний захід «Пам'ять… Вона вічна» під керівництвом Пересипкіної О.В. та Булгакова Є.В., майстра виробничого навчання. 

Друга світова війна була наймаштабнішою в історії людства. Тисячі зниклих та померлих, зруйновані будинки та міста, скалічені долі…  А поміж цим просте людське життя, де панують усі радощі буденності.

Війна – це не просто слово в словнику. Війна – це смерть, розпач та печаль. Вона руйнує на своєму шляху все, до чого доторкається, йде до кінця, без відпочинку.  Її неможливо забути  та приховати.  З покоління в покоління ми розповідаємо проте, що сталося давно і сподіваємося, що більше ніколи ми не відчуємо на собі її подих.

8 травня – День пам’яті та примирення. 9 травня – День перемоги. В ці дні ми, зі сльозами на очах, згадуємо події Другої світової війни та вшановуємо тих людей, які захищали рідну землю, віддали своє життя. Європейський контингент став епіцентром страшних подій. Люди різних національностей, політичних поглядів та вподобань воювали пліч-о-пліч  в цей страшний час. Незламний дух та жага миру, немов ті орієнтири, давали сил їм йти далі, до перемоги.

Ми низько схиляємо голови  в пам'ять про тих, хто загинув у Другій світовій війні.