Ви зараз переглядаєте Відкриття актового залу

Дочекалися!

18 квітня в училищі відбулася довгоочікувана подія цього навчального року – урочисте відкриття актової зали.

 Підготовка до неї була довгою та кропіткою: ремонтні роботи велися шість місяців, куплена найкраща звукова та освітлювальна апаратура, зручні м’які стільці оливкового кольору, ковролін, спеціальний балетний лінолеум для сцени, звукопоглинальні стельові і стінні панелі. Загальний обсяг витрат – близько 2.5 млн. грн.

На відкритті були присутні представники місцевих органів влади, викладачі ДНЗ «Михайлівське ВПУ» і члени Вищої учнівської ради, які мали змогу першими перерізати червону стрічку та побачити залу в усій красі, почути якість звуку та насолодитися світловими ефектами прожекторів.

Передерій Сергій Васильович, голова Михайлівської районної ради, привітав училище з виконаною роботою, відмітивши, що це не просто найкращий зал району, але й один із найкращих в області! Голуб Юрій Володимирович, керівник СВК «Нива», в свою чергу поздоровляючи нас з цією чудовою подією, сказав, що хоч він і не часто співає на публіці, але на такій сцені і в такій залі готовий це зробити.

Слухаючи ще чимало гарних слів та вітальних виступів, серця наповнювалися гордістю, очі захопленням, а думки роїлися навколо того, що необхідно зберегти всю цю красу не тільки для себе, але й для наступних поколінь учнів. Берегти однозначно – адже все зроблено за власні кошти учбового закладу, власними силами адміністрації та педколективу училища.  

А вже за два дні після цього у ДНЗ «Михайлівське ВПУ» проходив День відкритих дверей, і нова зала радо зустрічала своїх майбутніх учнів, дев’ятикласників, на розважальному концерті, організатором якого була Макарова Людмила Іванівна, заступник директора з виховної роботи. Гості, викладачі й учні, які приймали участь в цьому заході, залишилися задоволеними та сповненими нових вражень.

Чекаємо нових креативних заходів, концертів, вечорів, які подарують нам нові емоції та приємні спогади!

 

 

Рослова Юлія, учениця групи 6опр