Ви зараз переглядаєте Турнір з волейболу на першість училища серед дівчат

З 22 січня  згідно Календаря змагань училищної спартакіади розпочались змагання з волейболу. На першість училища серед дівчат було заявлено 4 команди: 23ок, 24ок, 25ок, 4опр. Турнір з волейболу проводився за коловою системою, згідно якої кожній команді  було необхідно зіграти по 3 гри. З перших ігор стало зрозуміло, що найзапекліша боротьба розгорнеться в останніх іграх. Так і сталося: передостання гра турніру між командами 23ок та 24ок була найрезультативнішою та найяскравішою, наповненою неймовірними емоціями радості та розчарувань. «Записавши» на свої рахунки по 2 переможні партії обидві команди вийшли на площадку грати останню – 5 партію. Вели в рахунку по черзі аж до 14 очок  – контрольний м’яч – подає 23ок – невдача…  Влучні подачі з боку 24ок – і рахунок вже 14:14!

У спортивному залі не скривали емоцій вже ані учасники, ані вболівальники, ані майстри груп – гамір та шум стояв майже постійно. Контрольний м’яч по черзі подавали обидві команди ще двічі, і тільки при рахунку 18:19 розіграш подачі 23ок був вдалим. Результат гри – 3:2 на користь 23ок! Дуже гарна та важлива перемога 23ок все ж таки не дала їм змогу піднятися в турнірі вище 3 місця, так як вирішальною у визначенні 2 та 3 місць  була особиста зустріч з 4опр, а вони в ній поступилися з рахунком 3:1.

Тож остаточні результати змагань на першість училища серед дівчат з волейболу 2017-1018 н.р.: ІV місце – 25ок., ІІІ місце – 23ок, ІІ місце – 4опр., І місце – 24 ок. Дякую за участь всім учасникам турніру, майстрам  груп, які підтримували своїх  учнів, усім тим, хто допомагав в проведенні та суддівстві ігор, і звісно вболівальникам, які створювали атмосферу справжніх змагань!

Спартакіада триває, і вже з 29 січня розпочинається турнір з волейболу серед юнаків – першість училища. Запрошую всіх підтримати команди своїх груп і стати учасниками спортивних училищних заходів.

Головний суддя змагань з волейболу,

викладач фізичної культури Павлюк В.О.