Ви зараз переглядаєте Розвиток та професійний ріст персоналу  – пріоритети сучасних підприємств.

Розвиток та професійний ріст персоналу  – пріоритети сучасних підприємств.

    Продовжується ознайомлення груп молодших спеціалістів з підприємствами району. 22 жовтня 2018 року учні групи 5ТЕ ознайомилися з роботою насосної станції транспортування нечистот, розміщенною за адресою провулок Лікарняний , що належить Комунальному підприємству "Михайлівський комунгосп". Хочеться додати , що на даному підприємстві завжди раді учням професійного училища. Не винятком став і сьогоднішній день. Директор КП "Михайлівський комунгосп" Рикун Володимир Миколайович забезпечив проведення екскурсії на належному рівні. Учнів на об'єкті зустрічав енергетик підприємства Трусов Олег Юрійович. Знайомство з устаткуванням , його призначенням та принципом дії блискуче та на високому професійному рівні презентовано Олегом Юрійовичем.

       Учням прподемонстрована новітня система автоматики в дії. Хлопці мали нагоду ознайомитися з типом обладнання , системою його монтажу та режимами роботи та алгоритмами автоматизації.

      Щиро дякуємо керівництву та відповідальним працівникам підприємства за надану можливість  ознайомлення з підприємством, екскурсія мала дуже позитивний та змістовний характер.