Ви зараз переглядаєте Свято 8 березня

Невдовзі свято – 8 березня. Жіночий день, день весни, краси і квітів! Учні, батьки учнів та працівники училища також мали змогу поринути у свято, організоване Гольцовою Наталією Миколаївною та Купавою Ольгою Миколаївною.

Ведучими заходу сьогодні були: Віталій Сідий (8опр) та Данило Клочко (8 опр). У проведенні заходу їм допомагали члени Клубу джентльменів – Костя Прядко, Артем Яхнов і Влад Герченов.

В ході концертної програми демонстрували відео, яке зняла Соня Недощак (27ок), а змонтувала – Аня Казак (26ок), відео супроводжувалося співом Василя Олексійовича Павлюка та Віктора Миколайовича Дремлюги.

Концертна програма була дуже насиченою та захопливою, ніхто з глядачів не залишився байдужим. Не можна було відвести око від танцювальних дуетів (Софія Недощак та Олександр Дударєв, Ксенія Осмаковська та Микола Розумний) та колективу «Надія». Співали і учні училища (Анастасія Бабяш, Вікторія Дремлюга, Артур Бабаєв, Анастасія Боцкальова), і викладач (Павлюк Василь Олексійович), і колишній випускник (Ніжніков Микола). Багато сміху викликали гумористичні сценки у виконанні учнів, присвячені жінкам та нелегкій долі чоловіків у жіночий день («Побачення у ресторані 2015… 2020», «Перукарня "Марафет"»,  "Кумоньки", "День жінок"). Пронизливо, відверто та захоплююче декламувала вірш першокурсниця Аліна Ваваренко (27ок).

Дякуємо за яскраві емоції!

{gallery}06.03{/gallery}