Ви зараз переглядаєте Екскурсії продовжуються – Михайлівський РЕМ

Екскурсії продовжуються – Михайлівський РЕМ

Кожній людині протягом дня 
представляється не менше
десяти можливостей змінити 
своє життя. Успіх приходить до
того, хто вміє їх використовувати. 
 Андре Моруа

           Одну з таких можливостей, що подарувала доля   використали учні групи 5 ТЕ, відвідавши одне з НАЙГОЛОВНІШИХ  підприємств Михайлівського району – Михайлівський РЕМ.
В ході екскурсії хлопці ознайомилися з організацією обслуговування енергетичного обладнання, Головний інженер Самофал Віталій Васильович розповів  майбутнім спеціалістам-енергетикам  про вимоги охорони праці на підприємстві, систему прийняття  та обробіток заявок від абонентського сектора та підприємств народного господарства.

           Майбутні енергетики ознайомилися зі схемою організації енергопостачання району та методами керування нею.Наступні етапи екскурсії відпрацьовувалися диспетчером Михайлівського РЕМ Бакутою Олександром Миколайовичем. Хлопці дізналися про систему організації навчання на виробництві, ступінь відповідальності кожної експлуатаційної ланки підприємства, методу протиаварійних тренувань та комплекс міроприємств, щодо запобігання аварійним ситуаціям.

           Диспетчер- сама відповідальна особа на виробництві – повинен чітко володіти ситуацією, знати нормативні документи та технічну документацію, далі огляд території  Михайлівського РЕМ, невеличке тренування на учбовому полігоні підприємства і заключний етап- огляд підстанції 35 кВ.

           Екскурсія була надзвичайно  пізнавальна та змістовна. Керівництво закладу , викладацький склад та учні  щиро вдячні працівникам Михайлівського РЕМ, а особливо Самофалу Віталію Васильовичу та Бакуті Олександру Миколайовичу,  за надану можливість отримати  нові знання та враження від такого потужного підприємства району. 

{gallery}dudch2{/gallery}