Ви зараз переглядаєте Т. Шевченко. Доля. Муза. Слава…

4 березня. О восьмій годині ранку учні стали глядачами літературно-музичної композиції "Т. Шевченко. Доля. Муза. Слава…", яку підготувала викладач української мови та літератури – Дар'я Геннадіївна Озмитель. Захід пройшов на одному диханні, приніс задоволення і глядачам, і артистам. Не зважаючи на всю серйозність, розглянута тема сприяла розвитку кругозору, спонукала замислитись над багатьма питаннями тернистого шляху нашої держави.

Ведучі заходу – Надтока Діана та Колесникова Анастасія.

У ролі молодого Шевченка – Ілля Покаленко (група 80т). Справився з роботою на "відмінно": і декламація, і передача образу, і великий обсяг вивченого матеріалу! Роль маленького Тараса виконує Даня Комзолов.

Вразив реп у виконанні Артура Бабаєва з міксом поетичних творів Тараса Шевченка – сучасність і незвичність звучання Шевченка тільки посилювало ефект сприйняття.

І знову Анастасія Бабяш, мініатюрна дівчина з сильним голосом, з композицією "Бандуристе, орле сизий!"

«Свою Україну любіть, Любіть її. Во время люте, В останню тяжкую минуту, За неї господа любіть" – ці рядки звучали рефреном під час виступів дівчат-декламаторів (Олександра Вініченко, Анна Широка, Аліна Баздирєва, Сухініна Оксана, Панфілова Юлія, Пошванюк Анастасія).

Підсумком заходу стали запалені свічки і слова «Свічки – це дух поета, помисли і заповіти. Їх полум'я горітиме ясніше, а темряви довкола буде менше.

Благослови, батьку рідний,

Великий Тарасе,

Слово твоє нести гідно

І з нашого часу.

{gallery}04.03_1{/gallery}