Пам’ятаю, як до мене на перший урок з предмета «Захист Вітчизни» прийшли учні групи 74т, 75т – тоді ще несміливі й невмілі хлопчаки. На уроках вони виявляли велику цікавість до матеріалу, що викладався, часто згадували екскурсію до райвідділу поліції, під час якої хлопці ознайомилися з правилами  зберігання, видачі зброї та боєприпасів, несення патрульної служби працівниками райвідділу. Протягом навчання хлопці виявили до  вивчення тактико-технічних характеристик зброї, способів бойового злагодження на полі бою та методів порятунку поранених та надання їм першої невідкладної допомоги за вітчизняними методами та методами військової підготовки підрозділів НАТО.
Зараз вони вже випускники – свідомі  громадяни нашої держави.

І от настав час підбиття певних підсумків щодо отриманих навичок, набутих протягом навчального періоду. З 24 по 26 квітня 2019 року , відповідно до наказу обласного та районного військкоматів та наказу директора ДНЗ «Михайлівське ВПУ»  відпрацьовується програма військово-польових зборів. Звісно, захід відповідальний. Він вимагає не тільки розуміння, а й певної відваги для учнів. Відваги у вчинках , у застосуванні набутих знань на практиці.
     25 квітня два взводи, сформованих на базі груп 74Т та 75Т, відвідали навчальний центр "Близнюки", де проводилися навчальні стрільби. Без зайвого пафосу можна сказати, що наші учні продемонстрували найвищий рівень підготовки у знанні ТТХ озброєння, правил поводження з нею. До речі,  стройова підготовка взводів була відмічена  керівництвом  райвійськкомату .

Виконується перевірка знань учнів щодо заходів безпеки на вогневому рубежі, поводження зі зброєю.

 

Учні перед початком навчальної стрільби

 

Викладач предмета "Захист Вітчизни" О.В.Дудченко