Ви зараз переглядаєте Учениця, яка надихає…

          Є люди, яким, здається, під силу все: вони дивують, надихають, змушують тебе рухатися далі, а не просто стояти осторонь. Вони – справжній скарб для тих, хто прагне креативного, цікавого життя і змістовного навчання. Я дуже пишаюся тим, що наш навчальний заклад має таких учнів. Серед них яскрава та неординарна, розумна та наполеглива – Анастасія Соколова, учениця групи 22ок. З перших днів навчання в училищі зарекомендувала себе як талановита та інтелектуальна особистість. Відмінниця навчання, постійна учасниця усіх училищних заходів, їх незмінна ведуча, танцівниця. Приємна та чудова людина. Настя вміло поєднує навчання і дозвілля, перебуває у постійному вирі освітніх подій, у яких приймає активну участь. І не просто приймає, а перемагає!

         16 березня 2017 року на базі ДНЗ «Запорізький професійний будівельний ліцей» проведено обласну олімпіаду з предмета «Англійська мова», у якій взяли участь учні з 32 професійно-технічних навчальних закладів області. Головна мета олімпіади – підвищення мотивації до вивчення іноземної мови. Учні пройшли три тури: аудіювання, творча робота, усне мовлення.

      20 березня 2017 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти у Запорізькій області журі ознайомилось з роботами  та підвело підсумки. І ось довгоочікувана і хвилююча мить для мене (я перебувала у складі журі)! «Найкращі результати показали: І місце – учениця державного навчального закладу  «Михайлівське вище професійне училище» Соколова Анастасія (72, 25 балів)»! Важко описати почуття, які тоді вирували у душі. Домінуючими, звісно, були радість і гордість за цю талановиту дівчину.

             Ця перемога не єдина у її насиченому житті. У грудні 2016 Настя стала переможницею ІІІ (обласного) етапу XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів ПТНЗ Запорізької області (викладач Ільченко Н.В.). 18 лютого 2017 року на базі Запорізької гімназії №6 відбувся його підсумковий (загальнонаціональний) етап,  результати якого будуть відомі через 2 тижні. Сповідаємося, що успіх та перемога не оминуть творчий шлях дівчини.    

          Настя мріє пов’язати свою доля з економікою. Будь-яка професія у цій сфері вимагає точності, сумлінності, сконцентрованості, терпіння, відповідальності та гострого розуму. Я впевнена, у неї все вийде, адже має у своєму арсеналі кожну з цих рис.

        Насте, весь педагогічний колектив та учні нашого навчального закладу вітають тебе з перемогами, пишаються тобою і бажають здійснення усіх твоїх найзаповітніших мрій! Нехай поряд з тобою завжди крокують успіх, кохання та щирі друзі! Нових звершень і досягнень!

 

                                                                                                                                                     викладач англійської мови

                                                                                                                                                     Сергієнко Н.П.