Ви зараз переглядаєте Тиждень правової освіти

З 23 по 31 жовтня 2017 року відділом «Михайлівське бюро правової допомоги» спільно з Михайлівським районним центром зайнятості, Михайлівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Територіальним медичним об’єднанням Михайлівського району та Михайлівським районним відділом уповноваженого органу з питань пробації проводився проект «Тиждень правової освіти» в ДНЗ «Михайлівське вище професійне училище». З учнями говорили про їхні права визначали правові орієнтири для молоді, вчилися створювати резюме та акцентували увагу на трудових правах неповнолітніх, адміністративній та кримінальній відповідальності неповнолітніх за правопорушення.

Після закінчення лекційної програми було проведено брейн-ринг з метою визначення рівня правової обізнаності учнів, виявлення «білих плям» в правосвідомості з метою планування правової роботи з учнями в подальшому. Всі учасники  брейн-рингу отримали заохочувальні грамоти.

Даний проект був «репетицією» масштабного проекту «Правова школа свідомого громадянина», проведення якого заплановано на ІІ семестр 2017-2018 навчального року для учнів ДНЗ «Михайлівське ВПУ» та старших класів шкіл району, в рамках якого будуть розкриті найбільш важливі та актуальні правові теми для молоді. Сподіваємось, що зусилля  Михайлівського бюро правової допомоги не будуть марними і правові проекти  будуть результативними. Вони створять міцний фундамент правових знань, який є необхідним для юридичної обізнаності сучасної молоді.