Ви зараз переглядаєте Урок виробничого навчання

Урок виробничого навчання

 

 

Сьогодні в рамках тижня з професії "Кухар. Пекар" відвідала урок виробничого навчання на тему:  "Виготовлення дріжджових рулетів із різними начинками", який проводила Холод Юлія Юріївна. Учні групи 32кп Голдіна Катерина, Момот Владислав, Гаврикова Тетяна, Купрієнко Ірина, Калюжний Микола, Бірюкова Анна у переддень початку виробничої практики показали, чого вони навчилися у стінах училища.  
У лабораторії, де проводилося заняття, аромат стояв неймовірний. Думаю, багато  з тих, хто проходив повз двері, пошкодував, що не обрав професію кухаря. 
 
 
 
 
 
Мені згадалися події тринадцятирічної давнини: я тоді ще працювала в гімназії і приводила на екскурсію до училища учнів свого класу. Вже тоді я думала, як пощастило  тим, хто обрав для себе професію годувати людей. 
Пройшли роки. Багато чого змінилося в училищі, зокрема відремонтовано й обладнано сучасною технікою клас для проведення лабораторно-практичних занять. Навчатися і працювати тут – одне задоволення! Нашим учням пощастило  й з тими, хто їх навчає.  Холод Ю.Ю.  – майстер виробничого навчання, яка постійно слідкує за новинками в кулінарії і щедро ділиться набутими знаннями з колегами та учнями.
На згадку про урок – фото

 

 

Автор – Ільченко Н.В.