Ви зараз переглядаєте День пам’яті і примирення

8 травня в Україні запроваджується нова пам'ятна дата – День пам'яті та примирення.

Нова пам'ятна дата встановлюється для "вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих".

В нашому навчальному закладі відзначення цього дня почалося з урочистої лінійки, на якій учням пояснили, що це за свято, коли і ким воно було запроведжене. Розповіли про участь України у Другій світовій війні і про подвиги наших земляків.

Після цього були запрошені учасники велопробігу, який проводиться щороку, по всім пам'ятникам загиблим солдатам Михайлівки. Очолював велопробіг Кривошей Віталій Пилипович.

Завершилося відзначення  Дня пам'яті та примирення концертом, який підготувала Бабаніна Марина Миколаївна.

У концерті взяли участь: Соколова Анастасія (група 22ок), Дьомін Максим (група 3опр), Скрипник Марія (група 22ок), Бородовка Ольга (група 1опр), Агарков Дмитро (група 2опр), Зубець Вікторія (група 2опр), Тарасенко Анастасія (група 22ок), Меснянкіна Вікторія (група 22ок), Смьордова Вікторія (група 22ок), Суботяк Юлія (випускниця училища минулих років). Фрагменти цього концерту ви можете подивитися у відео нижче.

{youtube}https://www.youtube.com/watch?v=mvGYonRTJF8{/youtube}