Ви зараз переглядаєте Святковий поїзд єднання

Волонтерська допомога Донбасу –  це ознака підтримки, прояв милосердя та глибока шана воїнам, які боронять нашу землю і мирним жителям, які щохвилини відчувають страшний подих війни.

За ініціативи освітян України до Дня Святого Миколая організований волонтерський потяг єднання, який прямує з Києва в прифронтову зону на Сході. Найбільш активні волонтери отримали запрошення стати пасажирами цього потягу. Вони мали можливість зустрітися з жителями Волновахи та інших населених пунктів, поспілкуватися з дітьми, з бійцями, які воюють на передовій, вручити їм святкові подарунки. Почесне право супроводжувати цей потяг надано учням Київського професійного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. З цим навчальним закладом у нас, учнів ДНЗ «Михайлівське ВПУ», давні, дружні стосунки. Вища учнівська рада училища прийняла рішення долучитися до ініціативи киян і передати жителям Донбасу і воїнам хлібобулочні вироби, які випікаються в нашій пекарні.

 

Вранці 14 грудня 2016 року посилка з запашним хлібом та булочками була передана ліцеїстам на залізничному вокзалі Запоріжжя – 1. Надзвичайно приємно було спостерігати, як нас зустрічали на центральному вході вокзалу стрункі, красиві, мужні, молоді бійці, а фактично – наші однолітки. Вони вишикувалися у шеренгу під прапорами і вітали нас, учнів та співробітників училища. Керував юними воїнами підполковник Зубов Андрій Вікторович, завідувач відділенням військово-фізичної підготовки. Ми впевнені, що наші «подарунки» до Дня Святого Миколая дійдуть до адресата і принесуть їм радість. 

Волонтерський потяг, перш ніж прибути до міста Запоріжжя, побував у містах Чигирині, Черкасах, Дніпропетровську. Молодь цих міст теж долучилася до збору святкових подарунків. Нехай вони зігріють душу людей, опалену війною, і кожному принесуть святковий настрій. 

Горлова Вікторія, заступник голови Вищої учнівської ради ДНЗ «Михайлівське ВПУ»