Ви зараз переглядаєте Правова школа свідомого громадянина

«Правова школа свідомого громадянина»

Звичайна форма знання – знання без свідомості. Свідомість – знання про знання.

Автор Фрідріх Ніцше

Протягом минулого тижня в нашому навчальному закладі проводились заняття «Правової школи свідомого громадянина», якими керувала Гуменюк Юлія Володимирівна (керівник «Михайлівського бюро безоплатної правової допомоги»).

Хронологія подій

19.02

  • Відбулася бесіда з учнями груп 76т і 77т на тему: «Не маємо права забути…» (присвячена подіям на Майдані Незалежності 18-20 лютого 2014).

20.02

  • Лекція для учнів з теми: «Види відповідальності за вчинення злочинів неповнолітніми» (групи 37е, 34кп, 73т, 3те).
  • Участь у соціальній акції до Дня вшанування героїв Небесної Сотні.

«Герої не вмирають!»

 Саме під таким гаслом на площі Святковій відбулась акція, ініційована відділом «Михайлівське бюро правової допомоги» Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Під час заходу керівник бюро Юлія Гуменюк провела невеличку лекцію щодо важливості дотримання Конституції України як основного закону держави, всі присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання. Активісти Державного навчального закладу «Михайлівське вище професійне училище» (Горлова Вікторія (староста училища) та Рослова Юлія, Барахта Євгеній, Передерій Артем – учні групи 6опр) спільно зі спеціалістами Михайлівського бюро правової допомоги розповсюдили інформаційні листівки на площах та вулицях селища.

21.02

  • Захід «Скарб України» (до дня української мови).

 

23.02

  • Лекції з тем: «Як розпізнати домашнє насильство та запобігання його випадкам» та «Можливості працевлаштування після закінчення навчального закладу. Права та пільги» (для учнів групи 6опр).

Учні залишилися задоволеними після проведення лекцій та бесід, під час яких вони дізналися багато нового та корисного, і з нетерпінням та цікавістю чекають наступних візитів Гуменюк Юлії Володимирівни, які вже стали гарною традицією для нашого навчального закладу.

Рослова Юлія, група 6опр