Ви зараз переглядаєте Підсумки проведення тижня безпеки дорожнього руху

Підсумки проведення тижня безпеки дорожнього руху

 

Понеділок (06.05.2019)

В головному корпусі встановлено стенд,  присвячений тижню «Безпеки дорожнього руху», на якому розміщено інформацію про історію виникнення Правил дорожнього руху, правила поведінки на дорозі та наслідки порушення безпеки дорожнього руху.

В цей же день відбулась зустріч із співробітниками ДНЗ «Михайлівське ВПУ», які мають посвідчення водія. На цій зустрічі були обговорені питання  змін в Правилах дорожнього руху.

{gallery}fotopravila/poned{/gallery}

Вівторок (07.05.2019)

Були запрошені учні випускної групи 36 е для перевірки знань з Правил дорожнього руху. Хлопці показали досить непогані результати.

{gallery}fotopravila/vivt{/gallery}

Середа (08.05.2019)

Серед учнів групи 35кп та 38е була проведена вікторина «Безпека руху – це життя»

{gallery}fotopravila/sreda{/gallery}

П’ятниця (10.05.2019)

Учні груп 7 опр та 25кп зустрічались з працівником поліції Семікіним Павлом Олександровичем, який розповів учням про правила поведінки на дорозі та відповідальність за порушення Правил дорожнього руху.

В цей же день відбулась зустріч учнів груп водіїв з Губіною Надією Дмитрівною, яка провела майстер-клас з надання першої медичної допомоги при ДТП.

{gallery}fotopravila/piatn{/gallery}

Субота (11.05.2019)

Відбулась виставка малюнків «Безпека дорожнього руху передусім», та нагородження учасників вікторини. Доречі переможцями вікторини стали дівчата з групи 35 кп

{gallery}fotopravila/subota{/gallery}