Ви зараз переглядаєте Всеукраїнський конкурс з інформаційних технологій для дітей та молоді «ІTalent»

            22 грудня 2019 року Українським державним центром позашкільної освіти спільно з МГО «Київський Інтелект Клуб» в “UNIT.City" був проведений фінальний (очний) тур Всеукраїнського конкурсу з інформаційних технологій для дітей та молоді «ІTalent».

                 ITALENT- перший та найбільший в Україні конкурс з ІТ проектів та кіберспорту серед молоді віком до 19 років, де суддями є кращі фахівці провідних ІТ компаній України. Мета проекту – надати українській молоді можливість отримання найкращих IT компетенцій та закласти фундамент для професійної реалізації.
             Дуже приємно, що до участі у заході була запрошена учениця нашого закладу Шершнєва Вікторія (група 6опр), яка перемогла у обласному (заочному) турі та презентувала свою роботу "Назад у минуле" у номінації "2D графіка"!

         І ось, нарешті, о 16.50 надійшла радісна звістка з Києва – Вікторія посіла ІІІ почесне місце переможця! Вікторіє, вітаємо з перемогою тебе і твого наставника Рослова Олексія Олександровича!

             Переможцю бажаємо вдалого вступу до омріяного закладу освіти, нових майбутніх перемог і креативних ідей, щастя та успіху! Олексію Олександровичу – сил та наснаги у подальшій роботі з талановитими учнями, втілення всіх планів і мрій у життя!

{gallery}22.12{/gallery}