Ви зараз переглядаєте Конкурс фахової майстерності з професії “Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних”

З метою закріплення, удосконалення знань, умінь, навичок та підвищення рівня професійної підготовки й престижу майбутньої професії, організований та проведений 27.04.2015р. конкурс фахової майстерності з професії "Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних".
Програма конкурсу передбачала:

 

  • І тур – теоретичний – перевірка професійно-теоретичних знань з предметів "Бухгалтерський облік", "Економіка", "Основи статистики" виконанням тестових завдань на персональному комп'ютері. 
  • ІІ тур – практичний – передбачав розв'язування практичних завдань з бухгатерського обліку. 
Ознайомитись з теоретичними та практичними завданнями конкурсу можна тут.      
Всі учасники віднеслись до конкурсу з великою відповідальністю, проявили максимум знань з теоретичного навчання та практичні уміння з професійно-практичної підготовки і наполегливо боролись за перемогу. 

   Компетентне журі у складі заступника директора з НВР Сірінька І.В., старшого майстра Стадніченка С.В., методиста Іваннікова С.В., голови МК Рослова О.О., викладача спеціальних економічних дисциплін Лось Н.В., майстра в\н Комзолової Н.Ж. слідкували за роботою учасників.  

За результатами конкурсу ІІІ місце посіла учениця групи 21 ОК Довгаль Анастасія, ІІ місце зайняла  учениця групи 21 ОК Олійник Ірина і, нарешті, І місце і звання "Кращий обліковець" отримала учениця цієї ж групи Пересипкіна Ольга, яка показала високий рівень професійної підготовки в різник ділянках бухгалтерського обліку. Всі переможці були нагороджені на загальноучилищній лінійці почесними грамотами та цінним подарунком. Вітаємо наших дівчат!!!