Ви зараз переглядаєте Відкриття училищної спартакіади

13 вересня в ДНЗ «Михайлівське ВПУ» відбулося відкриття училищної спартакіади.

         За традицією  захід розпочався зі святкової лінійки.  Ведучі  заходу Дребезов Денис та Горлова Вікторія  згадали  відомі імена історії українського спорту: легендарний стрибун Сергій Бубка (встановив 35 світових рекордів), Лариса Латиніна (завоювала 18 олімпійських медалей) та інші.  НЕ забули в училищі і своїх спортсменів: Максим Олійник, учень 15 кп, ще будучи третьокурсником, став чемпіоном з гирьового спорту, а зараз він діючий чемпіон України серед чоловіків. Сергій Кияшко, учень 53 т, став бронзовим призером чемпіонату України з гирьового спорту та цього літа став чемпіоном України з гирьового спорту.

         Приємною несподіванкою для присутніх стала пропозиція учениці групи 22ок  Смьордової Вікторії зробити з нею ранкову зарядку.

         А яка ж лінійка без головного судді училищної спартакіади Оджубійського О.С. – керівника фізичного виховання! Святково відкриття училищної олімпіади  відбулося із винесення олімпійського прапора. Потім за давньою традицією спортсмени давали клятву. А найцікавішим та захоплюючим було винесення символу олімпійського  вогню та побажанням від учасників лінійки бути завжди здоровими.