Ви зараз переглядаєте Екскурсія на шахту

"Є тільки два способи прожити життя. Перший- ніби чудес не існує. Другий- ніби кругом одні чудеса." А.Ейнштейн.
Відповідно до другого способу ми разом зі студентами груп 4 ТМ та 4ТЕ здійснили невеличкий  "вихід за межі звичного, повсякденного існування".
       Шостого листопада керівництво ДНЗ "Михайлівського ВПУ" , у особі Директора Удовіченка В К та його заступників Ільченко Н В, Стадніченка С В та Сірінька І В разом з керівництвом та відповідальними працівниками ЧАО ПРА Запорізький залізорудний комбінат  у особі Генерального директора Короленка М.К. та головного енергетика шахти "Експлуатаційна" Башинського Д.В., подарували екскурсію студентам першого курсу напрямку підготовки  молодших спеціалістів  на найбільше підприємство не тільки в Україні а і на всій території Європейської частини континенту  по добуванню залізної руди. По-перше, хочеться подякувати про теплий прийом супроводжуючими з боку ЗЗРК. Екскурсія розпочалася з оглядин святого місця- каплиці св.Варвари- покровительки шахтарів та гірників. Каплиця  збудована на поверхні комбінату, а  також подібна споруда  організована під землею  на одному із горизонтів шахти.


 Розповідь екскурсовода розпочалася з  історії відкриття  родовища залізної руди, системи видобутку корисної копалини що застосовується на виробництві, методів розвідки родовищ.

Територія комбінату, ніби музей під відкритим небом. Студентам розповіли та показали обладнання , яке майже нещодавно використовувати для видобутку  руди. А також, в ході демонстрації, було зазначено які величезні перспективні плани щодо реорганізації виробництва підприємством уже виконано та які заходи найближчим часом буде відпрацьовано.

 

 

 

 

 
 Розповідь про досягнення звичайних людей- працівників комбінату, трудом яких написана історія  підприємства  відбулася Музеї слави підприємства.

 

 

 Неймовірна кількість спортивних відзнак ілюструє значну увагу керівництва щодо  підтримки спорту  та дозвілля на підприємстві.

 

 В шикарному актовому залі студентам продемонстровано фільми , в яких розповідалося про комбінат, його діяльність, історію та перспективи розвитку підприємства.

 

 Головний енергетик Башинський Дмитро Володимирович поспілкувався зі студентами

Після офіційної частини студенти відвідали тільки частину основних ланок виробництва
Блок під'йомних машин, Компресорні установки,Диспетчерський пункт, Ремонтно-механічний цех, Цех збагачення та відвантаження  готової продукції.
Повний фотозвіт можна переглянути тут
Екскурсія подарувала масу позитивних вражень нашим хлопцям.Думаю що такі заходи  в повній мірі допоможуть  вистроїти життєві пріоритети наших майбутніх випускників.
 
Від себе хочу побажати нашим студентам може нелегкого, але впевненого крокування по життю, ясних , земних цілей та впевненості у своїх силах.