Ви зараз переглядаєте Джерело мого натхнення…

Джерело мого натхнення…

«Світ великий і безмежний! Він заповнений історією, яку створили люди. Всі ми різні, але є те, що об’єднує нас – це бажання відшукати те місце, де  буде затишно і тепло, де завжди тобі раді, де можна зібрати всі свої думки докупи, виправити помилки та відпочити від шаленого ритму життя. Чимало людей, пройшовши свій життєвий шлях, так його і не знаходить.

Мені ж пощастило більше: таким місцем для мене став Державний навчальний заклад «Михайлівське вище професійне училище», мій «освітній оазис», який втамовує спрагу знань, дарує розкіш спілкування та взаєморозуміння, огортає прохолодою спокою та теплом турботи». 

Саме цими словами, але англійською мовою, розпочала свій виступ Рослова Юлія, учениця групи 6опр, на публічному захисті робіт у рамках проведення обласного конкурсу рекламних проектів з іноземної мови «Моя професія найкраща» серед учнів ПТНЗ області. Вже другий рік поспіль ми беремо участь у подібному заході та отримуємо перемогу, але шлях до неї був нелегким. 

Нашим завданням було цікаво, креативно прорекламувати свою професію з використанням мультимедійних засобів. Робота (презентована у номінації «Сімейна династія», тема «П’ять причин чому) містить рекламний відеоролик про доцільність вибору професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення», таблиці, схеми, діаграми досліджень, результати анкетування учнів. Усі зібрані факти допомогли обґрунтувати секрет успіху обраної професії та стали незаперечними доказами її популярності сьогодні. 

Серед 22 учасників ми презентували наш проект під номером 18. Члени журі оцінювали культуру мовлення, уміння відповідати на запитання, логіку викладу матеріалу, здатність максимально залучити увагу аудиторії до важливості свого повідомлення (повірте, нам це вдалося). Очікування виступу було довгим і хвилюючим, але кінцевий результат був того вартий. З загальним балом 72, 7 ми отримали заслужену перемогу та схвальні коментарі!

Я дуже вдячна моїй учениці за те, що вона вже вдруге дає згоду та бере участь у цьому конкурсі, допомагає втілювати всі мої незвичайні задуми та ідеї в життя. Але головним є те, що саме вона є справжнім джерелом моєї творчості і натхнення.

Юліє, вітає тебе з перемогою і моїми побажаннями сьогодні стануть твої слова та цитата культового музиканта Боба Ділана, якими ти завершила свій виступ: «Залежить тільки від тебе, який кар’єрний шлях ти обереш. Не має значення чи ти станеш пекарем, лікарем чи юристом. Головна річ – стати успішним у своїй роботи, але пам’ятай: «Успіх – це можливість прокидатися вранці і засинати ввечері, встигаючи робити між цима двома подіями те, що тобі по-справжньому подобається».

P.S.Вірю в тебе і твій успіх…

                                Сергієнко Н.П., викладач англійської мови 

{gallery}use/angliy{/gallery}