Ви зараз переглядаєте Бюро безоплатної правової допомоги та учні державного навчального закладу “Михайлівського вищого професійного училища”

Після підписання Меморандуму про співпрацю між державним навчальним закладом «Михайлівським вищим професійним училищем» та Михайлівським Бюро правової допомоги на базі училища було проведено інформаційний захід, який відбувся 15 березня, серед учнів 3 ОПР групи.

Наші учні разом зі співробітником Бюро розглянули дві теми: «Допомога дітям, які потрапили у складні життєві обставини» та «Як запобігти насиллю у родині?».  Ці питання викликали жвавий інтерес у присутніх на заході. Вони ставили запитання та отримували на них відповіді. Під час обговорення дітям  надали інформацію про їх права. Після чого було розглянуто приклади життєвих ситуацій та різні варіанти виходу з них. Учням розповіли про організації, до яких можна звернутися за допомогою та  консультацією.

Це далеко не останній захід у стінах нашого училища. Згідно погодженого орієнтовного плану спільних заходів на перший квартал 2017 року запланована ще низка правоосвітніх заходів.