Ви зараз переглядаєте Завершилася першість училища з волейболу

Завершилася першість училища з волейболу серед юнаків.

Цього навчального року в турнірі взяли участь 9 команд. Вони згідно з жеребкуванням були об’єднані у дві групи:  група  А – 4тм, 76т, 78т, 74т, 5те; група  В – 38е, 77т, 6опр, 5тм.

Ігри в групах проходили за коловою системою, і незаперечними фаворитами в них без жодних поразок стали групи 5те та 77т.  Команди, які згідно зі своїми результатами посядуть друге місце в групах, розставили по місцях лише останні ігри.  Тож   право увійти в трійку призерів турніру отримали команди 76т й 38е. Треті місця в групах вибороли команди 74т та 6опр.  Право зіграти за 7 місце в турнірі вибороли команди 5тм та 4тм. Першокурсники не змогли скласти якісну конкуренцію більш досвідченим командам, але отримали чималий досвід та наполегливо почали випробовувати та застосовувати побачені технічні прийми гри. Тут можна сказати тільки одне: головне – це участь. Це принцип олімпійця!

Перед останніми іграми таблиці розіграшу першості училища в групах мали такий вигляд.

                            Група А                                                                                                              Група В

Команди

Ігри

 

Набрано очок

 

Команди

Ігри

 

Набрано очок

5те

4

12

77т

3

8

76т

4

8

38е

3

4

74т

4

7

6опр

3

3

4тм

4

3

5тм

3

3

78т

4

0

 

 

 

 

Сьоме місце виборола команда 4тм, а команда групи 5тм посіла 8 місце.

Гра за 5 місце між командами 6опр та 74т була дуже напружена, але перемогу святкувала команда 74т. Команда 6опр на шостій сходинці турніру.

Результат гри за третє місце був прогнозований, і навіть всі потуги команди 38е вирвати якомога більше очок в команди 76т, не увінчалися успіхом. Упевнена перемога команди групи 76т забезпечила собі «бронзу» в першості училища з волейболу! Команда 38е посіла 4 місце.

Фінальна гра між командами 5те та 77т була найбільш видовищною. Це дійсно був фінал! Упевнено розпочавши гру, гравці групи 5те в середині першої партії трішечки розслабились, і цим одразу скористались гравці 77т. Впевнено провівши декілька результативних атак, змогли буквально вирвати перемогу в першій партії – 26:24. Отямившись від несподіванки, гравці 5те закінчили другу партію з рахунком 25:18. У вирішальній третій партії нервове напруження досягло вже критичної позначки: разом з блискавичними нападаючими ударами та яскраво розіграними обманними рухами часто відбувалися ситуації, коли досвідчені гравці подавали подачі у сітку або виконували  ігрові дії з  порушенням правил. Команди всю партію «йшли» очко в очко, але перемогу святкували хлопці групи 5те (четвертий курс). Остаточний рахунок останньої партії – 16:14. Друге місце посіла дуже перспективна команда другого курсу 77т. 

Дякую усім учасникам та вболівальникам за участь у змаганнях і бажаю подальших успіхів у заняттях з фізичної культури та спорту.

 

Павлюк В.О.,

викладач фізичної культури,

головний суддя змагань з волейболу

{gallery}turvoley{/gallery}