Ви зараз переглядаєте Виставка Козак-Палац

Президент України з робочим візитом відвідав Запорізьку область

27 лютого в місті Запоріжжя у виставковому залі «Козак-Палац» відбулося засідання Ради регіонального розвитку Запорізької області за участі Президента  України Петра Порошенка.

 На засідання ради був запрошений Удовіченко Віктор Костянтинович, директор училища. На нараді розглядалися ключові питання економічного розвитку Запорізького краю та були визначенні перспективи на майбутнє. Президент Порошенко дав високу оцінку економічним реформам в регіоні. Для залучення інвестицій на свої території у виставковому центрі представили себе Михайлівська ОТГ, Плодородненська ОТГ та Роздольська ОТГ.

 Запрошував до себе і майданчик Державного навчального закладу «Михайлівське вище професійне училище», який представляв професійно-технічну освіту Запорізької області.

 

На фото зліва направо: Бєліков С.Б., голова Ради ректорів вищих навчальних закладів Запорізької області, ректор Запорізького національного технічного університету; Удовіченко В.К., директор державного навчального закладу «Михайлівське вище професійне училище»; Кюрчев В.М., ректор Таврійського державного агротехнологічного університету; Озерова Т.Я., директор Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації; Нішенко О.В., директор комунального закладу «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Джерело» Запорізької обласної ради».

 В училищі створений замкнений цикл «Від лану до столу». Виростили зерно на навчальному господарстві – переробили на борошно на своєму млині – випекли хліб в училищній пекарні. Цей процес був презентований на виставкому майданчику, де були представлені макети сучасної техніки, яка працює на наших полях, і духмяна випічка.

На фото зліва направо: Макарова Л.І., заступник директора з навчально-виховної роботи ДНЗ «Михайлівське ВПУ»; Удовіченко Н.Е., завідувач бібліотеки ДНЗ «Михайлівське ВПУ».

Центром експозиції був коровай, оформлений у сучасному українському стилі. Він привертав увагу багатьох відвідувачів майданчика. Автором цього шедевру є Холод Юлія Юріївна, завідувач навчально-виробничою майстерні. Хлібобулочні вироби випікали працівники пекарні, майстри виробничого навчання.

Гості, які завітали до нашого майданчику, мали можливість скуштувати запашні й апетитні хлібобулочні вироби.

{gallery}vistavka{/gallery}