Ви зараз переглядаєте Всеукраїнський конкурс “Моральний вчинок”

А ви думали, що Україна так просто.

Україна — це супер. Україна — це ексклюзив.

По ній пройшли всі катки історії.

На ній відпрацьовані всі види випробувань.

Вона загартована найвищим гартом.

В умовах сучасного світу їй немає ціни. 

Ліна Костенко

{youtube}https://www.youtube.com/watch?v=VuGg-fUUkgg{/youtube}

У світлі драматичних подій сьогодення  формування національної свідомості, єдності та людської гідності, любові до рідної землі та свого народу, бажання і готовності їх захищати є одним із першочергових завдань кожного громадянина, якому не байдужа майбутня доля нашої країни. Родина та навчальні заклади, зокрема, мають виховувати майбутнього захисника своєї Вітчизни та сприяти утвердженню принципів загальнолюдської моралі – правди, справедливості, милосердя, патріотизму, доброти та інших чеснот.

          ДНЗ «Михайлівське ВПУ» є одним із таких небайдужих навчальних закладів. Починаючи з осені 2014, у стінах училища проводиться інформаційно-просвітницька робота серед учнів щодо подій на сході, проведення АТО. Форми реалізації: тематичні заходи та лінійки, флешмоби, зустрічі з воїнами  АТО, благодійний проект «Скринька добрих справ» (тісна співпраця з волонтерським центром «Лебедія» Запорізької обласної державної адміністрації), створення патріотичних відеопроектів.

 Один із них – «Схід України – метри тиші та кілометри неспокою…», який містить власноруч створені відеоролики «Донецьк: до і після», «Наша молодь – за Єдину Україну», «Роздуми про Україну», ми, разом з ученицею групи 6опр Рословою Юлією, презентували на обласному етапі VІІІ Всеукраїнського конкурсу школярських та студентських проектів «Моральний вчинок» у номінації «Відеосюжет», обравши національно-патріотичний тематичний напрям. Конкурс, ініційований Всеукраїнською громадською організацією  «Асоціація українських правників», за підтримки Українського фонду культури і Київського інституту музики ім. Р. М. Глієра та за участю Київського університету імені Бориса Грінченка, благодійною підтримкою Міжнародної громадської організації «Асоціація милосердя «Еммануїл», Громадської організації «Громадянський форум суспільної етики» стартував 10 березня 2018 і триватиме до 15 травня 2018 року.

Відіславши роботу на обласний етап конкурсу,  на перемогу сподівалися, мрії про призове місце жевріли, і якою ж приємною новиною обернулося наше хвилююче очікування! Ми посіли I місце і наш відеосюжет відправлено до м. Києва для розгляду на підсумковому етапі, який завершиться оцінюванням поданих проектів Конкурсним журі, яке включає багатьох видатних українців, а також церемонією нагородження переможців.

І знову мрії, сподівання, хвилювання… Адже тепер робота порівнюється з іншими та оцінюється на Всеукраїнському рівні! Що з цього вийде, яким буде результат – покажуть наступні три тижні… Як би там не було, перемога у нас вже є, саме наш відеоролик презентує Запорізьку область – чого ще бажати?

          P.S. Хоча ні – бажання є: прийняти участь у нових конкурсах, здійснити нові гарні переможні вчинки, адже «Життя довге, якщо воно повне… Вимірюймо його вчинками, а не часом». (Сенека)

Викладач англійської мови Сергієнко Н.П.