Ви зараз переглядаєте Всеукраїнський конкурс фахової майстерності з професії “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва”

Всеукраїнський конкурс фахової майстерності з професії “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва”

Ще труд їх зійде у полях України

         Підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу серед здобувачів професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

23-25 квітня 2019 року на базі «Катюжанського вищого професійного училища» відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

        На конкурс прибули 24 учасники з усіх областей України, які здобули перемогу в обласному етапі, а також їхні наставники. Завітали на свято і шановані гості: В’ячеслав Савенок, голова Вишгородської районної державної адміністрації, Тетяна Свириденко, виконуюча обов’язки голови Іванківської районної державної адміністрації.

      Поетично звучали слова вітання до учасників змагань Руслана Недашківського, директора Державного навчального закладу «Катюжанське вище професійне училище», який зазначив, що «на конкурсі зібралися ті, хто не шукає легких доріг, хто покликаний любити поезію щедрих ланів, хто всім серцем закоханий у рідну землю».

       Протягом всього етапу змагань учасники мали змогу показати свої знання у виконанні тестів на ПК, розв’язуванні кросворда, що складався з питань професійно-теоретичної підготовки, а також, демонстрували навички і вміння регулювання начіпної системи трактора та регулювання плуга на задану глибину оранки, керування трактором та оранка земельної ділянки площею 0,15 га.

     В рамках проведення конкурсу відбувся майстер-клас з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва». Конкурсанти мали можливість спробувати оранку на тракторі Lovol FT 1304 з оборотним плугом (плуг реверсний PR (PO) – 4).

     Протягом трьох днів знання та вміння учасників конкурсу оцінювало фахове журі на чолі з головою Хом’ячуком В.В., начальником відділу агропромислового розвитку Вишгородської районної державної адміністрації.

      Спільним рішенням журі та організаційного комітету були визначені переможці.

І місце — Писанко Дмитро, учень ДНЗ «Михайлівське вище професійне училище» Запорізької області

    Вітаємо Дмитра та його наставників з перемогою у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності з професії “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва”!

       Дмитре, віримо, що твої плани, мрії та задуми будуть такими ж успішними, як і твоя перемога у конкурсі! Бажаємо нових злетів та здійснення мрій.

Тести:«Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва»

Відео з практичних завдань:

Практичне завдання група Б (1) (2 день) Всеукраїнський конкурс трактористів-машиністів

Практичний II тур група Б (9-16)

Друге завдання практичного туру (Всі учасники)

{gallery}use/Konkurs{/gallery}