Ви зараз переглядаєте Відкриття навчально – практичних центрів

Відкриття навчально – практичних центрів

22 грудня 2020 року увійде в історію нашого закладу освіти як дата радикально нового життя училища. Саме сьогодні ми урочисто відкрили ТРИ навчально-практичних центра з професій: тракторист-машиніст, слюсар, електромонтер та футбольне поле зі штучним покриттям. "Велике будівництво" завершилось.Результат вражає не тільки красою та масштабністю (площа кожного центру 180 кв.м), але й відповідністю до ДБН, організацією охорони праці… і піднесенним настроєм трудового колектива училища на чолі з Віктором Костянтиновичем Удовіченком. Віктор Костянтинович пов`язує з відкриттям центрів подальше підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників, формування їхніх професійних компетентностей. Також розраховує на співпрацю з роботодавцями з питань підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів, більш широку співпрацю з громадами в організацію підвезення учнів з їх територій, у навчальному господарстві підвищення якості виконання технологічних операцій, що забезпечить підвищення врожайності.

Розділити свято з нами прибули: від органів законодавчої влади-народний депутат України Юлія Яцик, від органів виконавчої влади – заступник голови ЗОДА (стажування) Олександр Свистун, заступник директора департаменту освіти і науки ЗОДА Олена Сороченко, від органів місцевого самоврядування -заступник міського голови м. Мелітополь Михайло Семікін, депутати обласної ради – Наталя Кругляк, Олег Каліман, Володимир Кюрчев, від Михайлівської селищної ради – селищний голова Володимир Рикун, депутати: Юрій Голуб, Іван Гайдаржі, від Роздольської сільської ради – сільський голова Сергій Передерій, від кампанії "Агротек" Сергій Зинченко та випускниця училища, керівник ТОВ "Старобогданівське" Ірина Назаренко.

У фотогалереї – загальне фото почесних гостей.

Маємо багато фотоматеріалів, які можна переглянути на нашій сторінці у facebook (https://www.facebook.com/groups/222021882063030).

Відео урочистостей

{gallery}22.12.2020{/gallery}