Ви зараз переглядаєте Вчимося бути народними умільцями!

Нещодавно в ДНЗ «Михайлівське ВПУ» відбувалась виставка гуртка «COLDEN HANDS» , який працює в гуртожитку  навчального  закладу більше десяти років. Організація виставки – чудова ідея,  адже  ми маємо можливість поділитися своїми вміннями. 

    Керівником  цього гуртка є  Коливайко Анна Олексіївна – дивовижна людина з неймовірними здібностями. Вона будь – кого здивує своїм талантом створювати оригінальні вироби зі звичайного матеріалу. Як майстриня,  Анна Олексіївна  володіє різними техніками прикладного мистецтва: вишивкою, плетінням, макраме, працює з шкіряним матеріалом, тощо. І своїм вмінням вона щедро ділиться з гуртківцями. Їй вдалося створити працьовитий колектив, в якому навчаються  дівчата і хлопці. Ми з нетерпінням чекаємо занять, тому що там панує атмосфера доброзичливості, взаємодопомоги і щиросердності. В гуртку  існують свої правила поведінки,  які запровадила  Анна Олексіївна і кожен їх дотримується. Працюємо дружно , поважаємо  один одного.  Залюбки приймаємо в гурток новачків. Нам надзвичайно приємно опановувати ази майстерності, бо навчаючись, ми спілкуємся на різні теми, не соромимося висловлювати свої думки, ділимося своїми перемогами та невдачами, і в цей час наші руки творять чудеса.

  Виставка наших творчих доробок отримала велику кількість схвальних відгуків від відвідувачів, навіть надзвичайно вимогливий директор училища Удовіченко Віктор Костянтинович із захопленням розглядав наші роботи і дав їм  найвищу оцінку.  Шкода, що читачі газети не можуть побачити наші вироби на власні очі, хоча на сайті училища,  https://mihvpu.zp.ua/,  ви можете переглянути презентацію виставки. https://www.youtube.com/watch?v=PFg21UFCVYM

{youtube}https://www.youtube.com/watch?v=PFg21UFCVYM{/youtube}

19 листопада у Запоріжжі проводилась обласна конкурс – виставка декоративного ужиткового та образотворчого мистецтва «Квітуча Україна», в якій ми також брали участь. І-місце посіла Фатєєва Аліна, ІІ-місце Сажко Юлія, Сендецька Вікторія, ІІІ-місце Присяжнюк Олександр, Томнюк Марина, Осіка Кирило. Наша праця відзначена дипломами Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації.

    Дякуємо нашому вчителю, Коливайко Анні Олексіївні, за те, що залучає нас до  української народної творчості.  Знання та навички,  які ми отримуємо  в гуртку «COLDEN HANDS», обов’язково знадобляться нам в подальшому житті. 

                                                                                                  Томнюк Марина,  учениця групи 23 ОК                              

                                                                                                              ДНЗ «Михайлівське ВПУ