Ви зараз переглядаєте Свято працівників освіти

Жовтень… Нарешті настав найочікуваніший день для всіх учителів – професійне свято працівників освіти. Начебто все мало пройти за звичним сценарієм, але з самого ранку відчувалася якась інтрига. Діти, які брали активну участь у підготовці до цього свята, хвилювалися і чекали на нього не менше, ніж самі вчителі. А все чому? Бо на них покладалися надзвичайно відповідальні обов’язки – взяти управління навчальним процесом у свої руки. Учні мали змогу побувати в ролі своїх викладачів та майстрів, а вчителі нарешті відпочити від клопоту своєї професії. О восьмій годині ранку розпочалася святкова лінійка, під час якої учням  було представлено директора, його заступників,  новий склад учителів та майстрів.

Усі вони поставилися до цього завдання з особливою відповідальністю та завдяки цьому гарно впоралися із завданням. Після лінійки учні традиційно пішли на уроки, а екс-вчителі приймали привітання в конференц-залі. Особливо хотілося подякувати директору та всім гостям, які завітали до училища. Адже дійсно, завдяки їм та, звичайно, нашим учням, ми відчули себе особливими в цей день.

Веселий та смішний міні-концерт чекав на всіх викладачів, який разом зі своїми учнями підготувала Медведкова Галина Дмитрівна. Мені здалося, чи дійсно ще вчителі так щиро не сміялися, як зі сценок, які були на педагогічну тематику. У перерві між номерами хтось з учителів пожартував: «А чому б нам не піти на уроки до дітей і не позривати їх?» Але, звичайно, то був лише жарт, адже хоча наші діти і бувають непосидючими, у такий відповідальний момент ми все одно довіряємо їм.

Закінчилися уроки, і всі пішли до актової зали, де мало відбутися змагання між командою вчителів та командою учнів під назвою «Я люблю Україну».

Але зайшовши, на вчителів чекав приємний сюрприз – діти стояли і під бурхливі оплески зустрічали сврїх наставників. Ось звучить музика і розпочинається змагання. Для мене воно пролетіло за кілька хвилин. У повітрі відчувався дух суперництва, але діти, обравши свою тактику, все ж таки змогли вибороти перемогу. Перемога команди учнів була справедливою і свідчила про те, що наші вчителі є дуже гарними викладачами, якщо змогли підготувати таку здібну до перемоги команду. Загалом свято пройшло на славу. Було цікаво не тільки вчителям, але й учням. Усі залишилися задоволеними і з повним ранцем позитивних емоцій училище почало готуватися до вихідних.

Гринюк Ганна Олександрівна, викладач