Ви зараз переглядаєте Шановні батьки!

Шановні батьки!

        У ДНЗ «Михайлівське вище професійне училище» розпочата робота по створенню єдиного інформаційного середовища засобами G-suite for Еducation. 

Ви можете отримувати сповіщення про оцінки своєї  дитини на ел.пошту (наскільки часто, ви налаштовуєте це самостійно  (раз на тиждень, місяць чи щодня).

        Для цього заповніть форму.  Після цього ПРИЙМІТЬ запрошення від викладача і ПІДТВЕРДІТЬ розсилку (див. свою ел. скриньку) 

        На батьківських зборах, які зараз проходять в групах, класні керівники та майстри в/н знайомлять батьків із G-suite for Еducation, з перевагами використання платформи для організації, насамперед, безпечного освітнього простору навчального закладу.

       G-Suite for Еducation – система безкоштовних інструментів, що надає необхідні технології для освіти та дає змогу розгорнути й підтримувати інформаційно-освітнє середовище навчального закладу.

     Основною перевагою даної платформи являється те, що вона повністю безкоштовна для державних навчальних закладів та надає кожному користувачу безмежний простір у хмарному сховищі, дає можливість редагувати файли онлайн одночасно великій кількості людей без жодних проблем та підвисання, спрощує роботу адміністрації у руслі документообігу та виконання поставлених задач.

{gallery}use/dodaty{/gallery}