Ви зараз переглядаєте Пишаємося переможцем

Пишаємося переможцем!

      Люди звертаються до давніх бойових мистецтв у спробі осягнути сенс понять сили і честі, яких завжди прагнула людина, всупереч світові, основними рисами якого стали слабодухість і втеча від труднощів. Тому всіма, хто шукає сили і порядку, справедливості і обов'язку, бойові мистецтва стали сприйматися як певний кодекс честі.

     Традиційне козацьке бойове мистецтво "Спас" – це великий пласт бойової культури українського народу, вид спорту, який розвивається на основі національних бойових мистецтв. На сьогодні він визнаний в нашій державі і стрімко розвивається. На спортивному небосхилі він з'явився тоді, коли більшості з різновидів сучасних змішаних єдиноборств ще не було навіть у проекті, і досі є актуальним.
         5-7 квітня у Черкасах відбувся черговий чемпіонат України з рукопашного бою «Спас». У ньому взяли участь більше ніж 300 борців з 16 областей України. Одним з учасників, який презентував команду від Запорізької області, був учень групи 7опр Бойко Руслан. І не просто презентував, а виборов друге місце та повернувся додому зі срібною медаллю. Учасники були досить сильними, хлопець мав два бої, перший виграв, а у другому поступився супернику лише на 1 бал.
Руслан відвідує гурток боксу та рукопашного бою, керівником якого є Хозреванідзе Юрій Нугзарович, вже три роки. Крім спортивних досягнень, Руслан має і інші таланти: хлопець – постійний учасник позакласних заходів та вечорів, гарно вчиться, любить мандрувати. Як і будь-який юнак його віку має багато мрій та планів.
         Руслан, вітаємо тебе з перемогою та бажаємо нових досягнень на спортивному Олімпі та заслужених нагород! Нехай твій життєвий шлях буде цікавим та незвичайним, дарує позитивні емоції та зустріч лише з щирими людьми!
 
                                              Сергієнко Н.П., класний керівник групи 7опр
{gallery}use/Rukopash{/gallery}