Заява про наміри
 ДНЗ "Михайлівське ВПУ", адреса реєстрації: 72000, Запорізька обл., Михайлівський р-н, смт. Михайлівка, вул. Центральна, буд. 2, заявляє про наміри технічного переоснащення котельні ДНЗ "Михайлівське ВПУ" за адресою: смт. Михайлівка, вул. Центральна, 2, Михайлівський район, Запорізька область. Транскордонного впливу не має.
 Технічні та технологічні дані: встановлення двох котлів твердопаливних типу КТ-3Е-ш потужністю 300 і 150 кВт. Термін експлуатації - 60 років.
 Соціально-економічна необхідність планованої діяльності: забезпечення теплових навантажень будівель училища на радіаторне опалення та гаряче водопостачання, а також створює на час переоснащення тимчасові робочі місця.
 Потреба в ресурсах: земельних технічне переоснащення здійснюється у межах існуючої земельної ділянки, площа забудови - 393,14 м2; сировинних - будівельні матеріали згідно кошторису на технічне переоснащення; енергетичних - забезпечення електроенергією здійснюється від існуючих мереж за договором з ТОВ «ЗАПОРІЖЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ», річна витрата електроенергії, кВт годин/рік – 19990. Річна витрата пелет з лушпиння соняшника – 353,8 тис. кг/рік; водних - водопостачання здійснюються від існуючих інженерних мереж училища за договором з КП «Михайлівський комунгосп» Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області», річне споживання води - 329 м3/рік; трудових на період переоснащення – 5 робочих, при експлуатації – 1 особа (оператор котельні).
 Транспортне забезпечення (при будівництві й експлуатації) при будівництві - під час переоснащення - автотранспорт організацій - підрядників, при експлуатації – не застосовується.

Екологічні та інші обмеження планованої діяльності за варіантами.

Згідно п. 5.4 «Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів», затверджених Наказом Міністерства охорони здоров’я України від 19 червня 1996р. № 173 для котельні розмір санітарно-захисної зони встановлюється від джерела викиду до найближчої житлової забудови та підтверджується розрахунком розсіювання забруднюючих речовин в атмосферному повітрі.

Найближча житлова забудова розташована з північно-західної сторони на відстані близько 62 м від димової труби котельні. Також з західної та південно-західної сторони на відстані близько 10 м від димової труби котельні розташований спортивний майданчик ДНЗ "Михайлівське ВПУ".

Необхідна еколого-інженерна підготовка і захист території за варіантами: не вимагається.

 Вплив об’єкта на клімат і мікроклімат, рослинний і тваринний світ, заповідні об’єкти, навколишнє техногенне та соціальне середовище – відсутній; на грунт та водне середовище, - можна визначити як прийнятний; на повітряне середовище - викиди в атмосферне повітря визначаються в матеріалах ОВНС.
 Зібрані відходи передбачається вивозити на підприємства, що мають ліцензію на поводження з даними видами відходів згідно з укладеними договорами. 
 Обсяг виконання ОВНС в скороченому обсязі, згідно ДБН А.2.2-1-2003 «Склад і зміст матеріалів оцінки впливів на навколишнє середовище (ОВНС) при проектуванні і будівництві підприємств, будинків і споруд».

Ознайомлення з проектними матеріалами та подача пропозицій протягом 30 днів з моменту публікації Заяви про наміри щодня з понеділка по п'ятницю з 9-00 до 16-00 за адресою: Запорізька обл., Михайлівський р-н, смт. Михайлівка, вул. Центральна, буд. 2, контактний телефон +8(098)6639424. Подача пропозицій протягом 30 днів з моменту публікації Заяви про наміри до Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області за адресою: 72002, Запорізька обл., Михайлівський р-н, смт. Михайлівка, вул. Центральна, буд. 22, контактний телефон (0613)221544.