Нові горизонти відкрито!

Напередодні свята Святого Миколая викладач Ольга Миколаївна Купава та її учень Городничов Вячеслав отримали подарунки-сертифікати фіналістів бізнес-турніру "Стратегія фірми", який тривав протягом місяця з 17 листопада по 17 грудня і проходив у місті Кропивницький.

Цей турнір був започаткований у 2014 р. Компанію інтелектуальних технологій, яка і стала його постійним організатором. Мета турніру – відкриття нових бізнес-талантів серед молодих українців.

Ольга Миколаївна розповідає: "Як саме проходив турнір? Дуже динамічно і цікаво. Перехід у повністю дистанційний формат не завадив цьогорічному турніру "Стратегії фірми" пройти досить продуктивно. Умови змагання були наближені не просто до ринкових. Вони практично змоделювали ту "коронавірусну" кризу, яка зараз панує у світі бізнесу. Кожен із учасників отримував тренінгову компанію в середовищі бізнес-симулятора ViAL+ і стартовий капітал. А далі починалася запекла боротьба за кращі показники підприємства та лідерство на ринку. І фінал, без перебільшення, став найважчим в історії "Стратегії фірми". Учасники мали утримати показники cвоїх підприємств високими в непередбачуваному економічному середовищі. Наш Вячеслав посів ІІІ місце. Це дуже гарний результат".

Вітаємо Вячеслава Городничова та Ольгу Миколаївну з перемогою та гідне представництво нашого закладу освіти на турнірі. Бажаємо успіхів!

{gallery}18.12.2020{/gallery}