Ви зараз переглядаєте Неоголошена війна (Крим, Донбас)

"Якщо хтось думаю, що зможе жити в щасті, радості та мирі після того як посіяв насилля і жорстокість, він помиляється. Це неможливо. Той, хто посіяв вітер – пожне буревій". Омраам Айванхов. Саме такими словами розпочався захід, присвячений початку неоголошеної війни в Україні. Ще рік тому ми не особливо звертали увагу на слова "Слава Україні – Героям слава", а тепер вони набули для нас нового змісту. Ми вже точно знаємо, хто для нас Герої і кому адресовані ці слова. Молоді хлопці, патріоти пожертвували своїм життям заради своєї Батьківщини. А розпочалося все на Майдані Незалежності. Це місце стало символом боротьби, символом утвердження прагнень до європейських цінностей у споконвічно європейській державі. І за цю боротьбі, за нашу з вами свободу й оновлення країни заплачену страшну ціну: своє життя віддали найкращі.
Марина Володимирівна разом зі своїми вихованцями  закликали нас сьогодні згадати у молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Ми подумки згадали тих, хто пішов від нас хвилиною мовчання.

Ми завжди пам'ятатимемо тих, хто поліг у страшному бою проти брата-агресора. А тим, хто зараз на передовій хочеться сказати лише одне: "Повертайтеся живими".