Нагородження переможця

Сьогодні зустрічали дорогих гостей з кафедри "Електропостачання промислових підприємств" Національного університету "Запорізька політехніка": кандидата економічних наук Братковську Катерину Олександрівну та кандидата технічних наук Олександра Анатолійовича Шрама. Гості привезли всій нашій педагогічно-учнівській спільноті справжню радість – ПЕРЕМОГУ Анатолія Литвинова (ІІІ курс, група 38е) в обласному конкурсі "Мій погляд на енергозбереження".

Відбулося нагородження адміністрації закладу за сприяння в участі учнівській молоді в серйозних проектах Національного університету, нагородження переможця та керівника проекту –  Олександра Віталійовича Дудченка.

Викладачі з Запорізької політехніки після нагородження захотіли зустрітися з молодшими спеціалістами, і хоча хлопцям ще півтора роки вчитися в училищі, вони серйозно підійшли до можливості живого спілкування. Наші «емеси» задавали різні питання щодо предметів ЗНО, наявності військової кафедри, вартості занять у спортивних секціях, спектру суміжних спеціальностей… Зустріч вдалася. А нам приємно, що наших випускників бажають бачити в лавах студентів політехніки.

{gallery}04.03.2021{/gallery}