Ви зараз переглядаєте Мотивації пост

Мотивації пост

22 березня 2019 року ми, працівники ДНЗ «Михайлівське ВПУ», мали можливість познайомитися з цікавою людиною, професіоналом своєї справи Іваном Івановим – тренером з інноваційної педагогіки та ІКТ. 
Іван Іванов проводив тренінг з таких тем:
– Розробка інтерактивних навчальних матеріалів
– Використання відео та аудіо в навчанні
– Організація співпраці учнів онлайн

                  

Враження від навчання можемо почитати на блозі училища –http://super-vpu.blogspot.com/2019/03/blog-post_22.html

Хочу написати слова подяки директорові та адміністрації ДНЗ "Михайлівське ВПУ" за надану можливість. Від вас розуміння необхідності розвитку, організація тренінгу, і, що дуже важливо, підтримка! А від нас бажання професійно зростати, розвиватися, та бути компетентними з учнями. Адже ми всі пам'ятаємо тему, над якою працюємо – "Від компетентного вчителя – до компетентного учня". 

Я вважаю, що ми плідно працюємо у напрямку розвитку компетенцій. Один з напрямів, майстер-клас для колег, який зараз проходить у нашому навчальному закладі – "Безмежні можливості LearningApps". Я не просто так пишу про нього… Дякую Олені Валентинівні та Ларисі Павлівні, бо цей майстер-клас почався так вчасно!!! Знання, набуті на майстер-класі, хоч він ще не завершився, дуже допоможуть у виконанні завдань з курсу Івана Іванова. 

 Паралельно з усіма подіями, про які я вже написала, уже три тижні поспіль проходить дистанційний курс Антоніни Букач "Використання додатків Google в освітній діяльності". Багато хто з наших колег приєднався до цього курсу. Знову таки, дуже допомагають знання набуті раніше, і на дистанційному курсі Наталії Вікторівни – "Знайомство з Classroom", і знання з LearningApps.

Бачимо, що все взаємопов'язано, і все так вибудовується не випадково.

Ось така гармонійна робота виходить, коли адміністрація підтримує, допомагає, надихає, колеги діляться досвідом, і всі небайдужі долучаються до роботи.

Комзолова Н.Ж., майстер в/н