Ви зараз переглядаєте Міжнародний день рідної мови

         21 лютого. В цей день Україна і світ відзначають День рідної мови. Це свято для кожної країни має особливе значення та покликане сприяти підтримці мови як виразника культурної приналежності кожної людини. Для нашої країни це свято особливо актуальне, оскільки Україна є рідною не лише для українців, а й великої кількості людей інших національностей та народностей. Саме тому, певний відсоток тих, хто живе в Україні, рідною мовою вважає російську, кримськотатарську, угорську, польську, молдавську, болгарську, вірменську тощо.

           Оскільки державною мовою в Україні є українська, то на офіційному рівні відбуваються заходи, які покликані берегти, розвивати та поширювати саме її.

«Міжнародний день рідної мови» – саме під такою назвою пройшов захід, підготовлений викладачем української мови Мариною Миколаївною Бабаніною. В підготовці та проведенні заходу їй допомагали учні І-го та ІІ-го курсів. Після участі в заході жоден не залишився байдужим до побаченого та почутого. І звичайно, як результат, створилась та атмосфера, яка сприяє формуванню як міжнаціональної культури так і національної гідності.

{gallery}21.02_mova{/gallery}