Ви зараз переглядаєте Марафон із волейболу

У нашому училищі завершився змагальний марафон із волейболу. За традицію, фінальною крапкою в турнірах стала гра переможця першості училища серед юнаків 2018-2019 навчального року і команди викладачів-майстрів училища. Непідкупне та впевнене суддівство цієї зустрічі здійснював голова профкому нашого закладу Кривошей Віталій Пилипович.

Цього року оновлена молодими працівниками команда викладачів-майстрів протистояла досвідченій команді групи 5те, яка минулого року також була переможцем турніру з волейболу.

Протягом двох партій (а саме стільки було необхідно зіграти команді викладачів-майстрів, щоб здобути перемогу)  ніяких «сюрпризів» не відбулося. Команда учнів навіть не один раз вела в рахунку, але утримати його й довести до закінчення партії їм не вдавалося. Гра пройшла, як то кажуть, у дружній та товариській атмосфері. Результат гри – 2:0 (25:22; 25:21) на користь викладачів-майстрів.

Щиро дякую учням та викладачам, які взяли участь у спортивних волейбольних заходах та усім тим, хто протягом турнірів долучався та допомагав у проведенні змагань.

 

Павлюк В.О.,            викладач фізичної культури

{gallery}valiki{/gallery}