Підсумки осінньої сесії Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок»

З 1 жовтня до 2 листопада тривала осіння сесія Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок». Учні з усієї країни мали змогу спробувати свої сили та виконати завдання з 15 предметів. І наші учні також мали можливість  взяти участь в онлайн-олімпіаді, проявити себе та отримати нагороду за роботу. 

 
Трохи статистики:
  • Олімпіадні завдання виконали 99 учасників.
  • Узяли участь учні з 6 груп.
  • Найактивнішими виявилися учні з груп 6опр та 7опр.
  • Наймасовішою стала олімпіада з інформатики – її завдання виконали 35 учасників, на другому місці опинилася англійська мова – 30 учасників, а третє місце посіла біологія – 12 учасників.
 
 
 Досягнення учнів – це досягнення їхніх учителів. Тож не вагайтеся, а допомагайте учням проявити себе у будь-яких сферах! Узимку буде нова сесія олімпіад, завдання якої будуть ще цікавішими!

************************

Всеукраїнські

 

 учнівські конкурси
                                               https://naurok.com.ua/konkurs

Конкурс для всіх, хто хоче покращити рівень володіння українською мовою. Учні  зможуть вдосконалити навички усного та писемного мовлення, навчаться вдало добирати фразеологізми та сталі вирази, розширять свої уявлення щодо історії української мови та писемності.

Головна мета конкурсу — популяризувати українську мову, зробити її мовою повсякденного спілкування. Зверніть увагу! Конкурс містить завдання, які передбачають роботу з аудіоматеріалом. Перш ніж почати розв'язувати завдання, підготуйте навушники чи музичні колонки.
Конкурс «Фінансова грамотність» дозволить перевірити власні знання з економіки, фінансів та бізнесу. Мета конкурсу – нагадати учасникам про важливість розуміння основних ринкових законів, сутності фінансів, раціонального управління власним доходом та витратами, критичного мислення у процесі прийняття повсякденних економічних рішень. 

 

 
**********************

ЗАКІНЧУЄТЬСЯ 2017-2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК. ТОМУ САМЕ ЧАС ПОДІЛИТИСЯ ВРАЖЕННЯМИ ТА ПОГОВОРИТИ ПРО ЙОГО ЗДОБУТКИ. ПРОТЯГОМ РОКУ УЧНІ НАШОГО УЧИЛИЩА БРАЛИ УЧАСТЬ У КОНКУРСАХ, ЯКІ ПРОВОДИВ НМЦ ПТО У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ. ОТРИМАНИЙ РЕЗУЛЬТАТ РАДУЄ. НА САЙТІ ЗНАЙШЛА ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПЕРЕМОЖЦІВ ПРОВЕДЕНИХ ЗАХОДІВ. І ЯК ПРИЄМНО, ЩО НА КОЖНОМУ СЛАЙДІ Є НАШІ ЗІРОЧКИ.