Ви зараз переглядаєте Конкурс «Міс Великобританія»

Конкурс «Міс Великобританія»

Не обов’язково їхати на Міжнародний конкурс «Міс Всесвіт»  у пошуках краси, витонченості та елегантності. Якщо ви прагнете побачити саме це – ласкаво просимо до нашого училища!

У рамках декади суспільно-гуманітарних дисциплін було проведено конкурс «Міс Великобританія» (викладач  англійської мови Медведкова Г. Д.). Чотири претендентки на перемогу -учениці групи 25ок –  Зінченко О. («міс Уельс»), Конопльова В («міс Шотландія»), Барахта О. («міс Англія»), Косенкова А. («міс Північна Ірландія») – мали пройти чимало випробувань, щоб отримати омріяний титул: декламували сонети У. Шекспіра, підготували розповіді про складову частину Об’єднаного Королівства, яку вони представляли, продемонстрували країнознавчі знання, презентували постановку англійської казки на новий лад, розгадали загадку від Шерлока Холмса.

Вдалими були і музикальні виступи наших учнів: Деревської С., Калініченка С. (учнів групи 4опр) та Ковальова І. (група 5опр). Чудові ведучі – Горлова В., Черняєв Д. (група 4опр) – уміло і професійно занурили нас у атмосферу невимушеності та доброго настрою.

Перед журі (у складі викладачів англійської мови Сергієнко Н.П., Ревтової А.В. та учениці групи 4опр Шаламової А.) було поставлено нелегке завдання: вибрати найкращу! Було дійсно важко: робота дівчат була досконалою та ще й захід був повністю на англійській мові.

Але конкурс є конкурс. Отож, з невеликим відривом від інших учасниць переможницею стала «міс Уельс» – Зінченко О. Але я вважаю, що з такою колосальною підготовкою переможницями є всі учасниці!

Наші щирі вітання дівчатам та велика вдячність організатору конкурсу! Мої колеги перехоплюють естафету і протягом наступного тижня продовжать дивувати всіх яскравими та креативними заходами!

Викладач англійської мови Сергієнко Н.П.