Ви зараз переглядаєте Global Digital Cleanup Day

Сьогодні, 22 квітня, Global Digital Cleanup Day!

Більше цікавих фактів про вплив цифровізації на довкілля від організаторів в Україні!

ФАКТ 1: Якби кожна людина у Франції видалила 50 електронних листів, це було б рівно, як вимкнути 1,6 мільярди лампочок з низькою енергією на одну годину, вимкнути ліхтарі Ейфелевої вежі на 24 години, або навіть на півдня, що споживають електроенергію Парижу.

ФАКТ 2: Дослідження показує, що для зберігання 1 Гб електронної пошти протягом одного року витрачається 32,1 кВт / год, що дорівнює випічці десяти годин із звичайною побутовою духовкою. Згідно з тим же дослідженням, електронна пошта важить в середньому 230 кБ (що коштує 7,4 Вт на рік). Тож якщо ви видалите 30 електронних листів, ви економите 222Wh. Це еквівалент низько енергетичної лампочки (9 Вт), що залишається на день (216 Вт). Скільки енергії ми зможемо заощадити разом, якщо всі ми видалимо 30 електронних листів?

ФАКТ 3: Кожен дорослий чоловік у Великобританії, що надсилає на один електронний лист із "подякою" в день менше, заощаджує понад 16 000 тонн вуглецю на рік – те саме, що 81 000 рейсів до Мадрида або зняття 2200 дизельних автомобілів з дороги.

ФАКТ 4: Використання електроенергії для електроніки в бізнесах та будинках спричиняє близько 2% загальних світових викидів парникових газів. До 2040 р. ці викиди можуть становити до 14% загальних світових викидів парникових газів.

ФАКТ 5: Кожна електронна пошта зі спамом – навіть якщо ми не відкриємо її – викидає приблизно 0,3 г CO2 в атмосферу. Електронний лист із вкладеними файлами випускає 50 грам.

#letsdoitukraine #LetsDoItWorld #WorldCleanUpDay #digitalcleanupday

(Джерело: https://www.facebook.com/UkraineSID/)

{gallery}22.04{/gallery}