Ви зараз переглядаєте Формуємо активну молодь

 В рамках декади суспільно-гуманітарних дисциплін оголошується старт проектної гри "Створення маніфестів "За гідність і свободу України"!!!
 
Картинки по запросу майдан 2004         
       Україна – це територія гідності і свободи. Такими нас зробили дві революції –  Майдан 2004 (свято Свободи) та революція 2013 років (Революція Гідності). Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи, своє долучення до європейських цінностей.
Картинки по запросу майдан 2013
              Щоб вшанувати ці дві події, відсвяткувати Свято Свободи і Гідності і почути голос молодого покоління, сформувати у нього демократичні, європейські цінності, активну життєву позицію, розуміня прав і свобод людини, високих культурних, соціальних та освітніх стандартів, ми організовуємо цю проектну гру.
 
                 До участі запрошуються групи операторів. 
                 Що вимагається від учасників?
 
                 Перше. Кожна група створює команду з 5-ти чоловік. Команді необхідно представити текст маніфесту, відповідно до умов написання, мети та завдань (Додатки), розмістити його в презентації та подати на розгляд журі до 14 листопада 2017 року. Вимоги до оформлення матеріалів ви знайдете ТУТ.
 
            Друге. Презентувати свій маніфест 15 листопада 2017 року перед журі, іншими командами та глядачами всією командою. Окрім самого маніфесту, буде оцінюватись:
    – виконавська майстерність;
    – емоційність виступу;
    – культура поведінки;
    – естетичність зовнішнього вигляду;
    – відповідність тематиці;
    – уміння працювати в команді;
    – уміння відстоювати свої переконання, зробити заяву, кинути виклик, твердо позначивши свою позицію.
 
          Оце і все, що вам треба зробити. Не так багато, але не так і мало. Для початку уважно прочитайте матеріали за посиланнями – вони вам допоможуть краще розібратися з тим, що робити і як робити. І сміливо беріться до справи!
 
Похожее изображение           
Замість постскриптуму. У вас є шанс вільно висловити свою позицію – виберіть найголовніше. Не кидайте слів на вітер – кожне слово доведеться агрументовано відстоювати. Не закривайтеся в рамках своєї команди, вислухайте будь-яку запропонову думку – можливо вона стане вам у нагоді. Пам'ятайте, разом МИ КОМАНДА! Разом МИ СИЛА! Разом МИ ЗМОЖЕМО ВСЕ!
Автор: