Ви зараз переглядаєте Фінальний тур ІІ етапу ХVI Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2017»

Талант – то крапля здібностей і море праці
 

Талант завжди родом з дитинства. Кожна людина народжується із зернятком у руці. Тільки треба знайти, де це зернятко краще проросте. Талант може проявитися в різних сферах діяльності і у різному віці. Так, як він проявився у Дребезова Дениса, учня 3 курсу нашого училища, який навчається за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення». Денис – ерудит, член Вищої учнівської ради училища, активний учасник художньої самодіяльності. Учень повністю занурився у світ програмування, в професію, яку опановує.

Нещодавно Денис Дребезов став учасником   II етапу XVI  Всеукраїнського чемпіонату інформаційних технологій «Екософт-2017» в категорії «Програмування». Він підготував авторську розробку «Навчальна програма з мови програмування Pascal» (викладач-консультант Рослов Олексій Олександрович).

Цей чемпіонат проходив у м. Києві з 21 по 23 лютого 2017 року. До Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді приїхали 154 конкурсанти, представивши 125 авторських програмних і апаратних рішень для обчислювальних систем. Конкуренція була надзвичайно високою. Уявіть собі, як хвилювався Денис, коли його суперниками були студенти вищих навчальних закладів України!

І ось нарешті наступила хвилююча мить – оголошення результатів конкурсу. Фіналістів нагороджували Глухівський Лев Йосипович, головний спеціаліст Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності», доктор технічних наук, професор; Стецюк Юлія, менеджер по роботі з навчальними закладами компанії «Скайлайн Софтвер». Почесним гостем урочистостей був перший космонавт незалежної України, Герой України – Леонід Каденюк. Всі учасники фіналу номіновані дипломами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, а І, ІІ і ІІІ місця — призами від генеральних координаторів чемпіонату «Екософт». І ось нарешті довгоочікувані слова: «За II місце в номінації «Стильність оформлення та якісний інтерфейс» нагороджується учень ДНЗ «Михайлівське ВПУ» Дребезов Денис Олегович». В це було важко повірити, адже такі були сильні конкуренти, і раптом – перемога! (Перше місце посів студент Київського політехнічного інституту)

Після нагородження до Дениса підійшли представники Вінницького державного педагогічного університету, інших вузів України і запропонували навчання у своїх вишах. Крім того, розробку Дребезова Дениса тепер будуть використовувати в школах в якості навчальної програми з предмету «Інформатика».

Ось і проросло зернятко таланту у звичайного учня  сільського професійно-технічного навчального закладу. Батьки зуміли розвинути в ньому талант, допомогли скористатися ним із зиском для себе та оточуючих.

Формування таланту учня залежить не тільки від батьків, але й – від викладачів. У талановитого викладача – талановиті учні. Саме вчитель поступово допомагає нам знаходити своє місце в житті, розкривати здібності. Як, наприклад, це робить викладач спеціальних дисциплін  ДНЗ «Михайлівське ВПУ» Рослов Олексій Олександрович. Часто нам, учням, здається, що Олексій Олександрович занадто вимогливо ставиться до нас. Ми звинувачуємо його в тому, що він вважає свої предмети найнеобхіднішими, і щоб отримати гарні оцінки з його предметів, витрачаємо багато часу. Але Дребезов Денис довів нам, що ці вимоги виправдані. І тепер розуміємо, що мета Рослова О.О. –зробити нас справжніми професіоналами своєї справи!

Хочете отримати якісну освіту – приходьте на навчання до нашого ДНЗ «Михайлівське ВПУ» !
 

Горлова Вікторія, заступник голови Вищої учнівської ради ДНЗ «Михайлівське ВПУ» , учениця групи 4 ОПР