Ви зараз переглядаєте Додатки Google в освітній діяльності

Завершився дистанційний курс "Додатки Google в освітній діяльності"(автор курсу Антоніна Букач).

Результати тішать: ще п’ятеро колег опанували програму курсу, а Ільченко Н.В. та Куліковська Л.П. успішно завершили навчання за програмою поглибленого курсу для тренерів.

Актуальність дистанційного курсу «Додатки Google в освітній діяльності» полягає у використанні веб-сервісів у освітньому процесі, що дозволяє урізноманітнити навчальні заняття, навчити на практиці володінню «хмарними» технологіями, розширювати можливості викладання.

Метою організації дистанційного курсу є навчання використанню додатків Google в професійній діяльності для підвищення цифрової компетентності педагогів.

«Здається тільки нещодавно все починалося, а вже місяць пролетів… Навантаження було достатньо, розслаблятися часу не було, тьютор постійно тримала нас у тонусі✔ Мені здається, що пані Антоніна, цей місяць взагалі собі не належала, зворотній зв'язок організований на високому рівні. Взагалі таке відношення тьютора до курсу надихає на серйозне ставлення до виконання завдань. Все організовано, цікаво, важливо те, що всі теми, які вивчалися на курсі актуальні на сьогодні.

Я впевнена, що через деякий час я ще приєднаюся до курсів пані Антоніни, бо це той тьютор, який іде в ногу з часом та надихає до нових звершень! Дякую Вам!» (із сайту-портфоліо Комзолової Н.Ж., майстра в/н).