Ви зараз переглядаєте День відкритих дверей

23 квітня у всіх  працівників і учнів училища був день, до якого готувалися заздалегідь: прибирали територію, готували концерт, продумували слова, якими зустрічатимемо гостей… Сьогодні у нас – День відкритих дверей.

221 учень-дев'ятикласник, 20 їхніх щкільних наставників і приблизно стільки ж батьків відвідали наш навчальний заклад.

Першим екскурсійним об*єктом був кабінет №17, де гостей зустрічала я. Темою моєї розповіді була організація навчального процесу в училищі. На жаль, комп*ютерна техніка мене підвела, то підготовлену презентацію можу показати тільки зараз.

Потім екскурсія продовжилася в кабінеті Рослова О.О. Він говорив про професію операторів з обробки інформації та програмного забезпечення (матеріал тут).

 

На майданчику с/г техніки

Відвідувачі училища могли познайомитися і з іншими професіями: Олейченко В.О. представляв кабінет для лабораторно-практичних занять з предмета "трактори", Іванніков С.В.  показував кабінет будови автомобіля, де присутні могли побачити "мультик" про роботу тракториста, Калюжний О.О. показував гостям свій блог, ситуативні завдання, які дає учням на уроках, свої електричні стенди…

Хлопців вразила виставка сільськогосподарської техніки на майданчику. Були навіть такі, хто фотографувався в тракторі!

Лось Н.В. розказала учням про те, наскільки важлива професія бухгалтера, що немає жодного підприємства без спеціаліста цього напрямку, поділилася тим, як в училищі на  обліковця навчалася її дочка.

 

Оджубійський О.С. і учні гімназії

Про спортивне життя учнів училища, їхні рекорди розповідали викладачі фізичної культури  Оджубійський О.С. і Масловець С.О. Думаю, не один дев*ятикласник із заздрістю дивився на  наші гімнастичні тренажери і футбольне поле))

В електромонтажній майстерні професію електромонтера представляли Прядко О.І, Попов О.О. та Приступа Сергій (учень групи 33е). Вразило оформленя кабінету, справжній трансформатор посередині класу, велика кількість електричних  стендів, які вмикали на прохання відвідувачів.

Удовіченко Н.Е., бібліотекар, розказала про те, які книжки є в бібліотеці, показала підручники зі спецпредметів. Присутні були вражені наявною оргтехнікою.

Васильченко В.Ю. розповів про професію пекаря, показав пекарські шафи, а духмяний аромат свіжої випічки малював в уяві наступний об*єкт екскурсії – їдальню, де всіх гостей пригостили  обідом. Трусова І.О., Приступа Т.П., Прядко О.В., Тінякова С.В., працівники їдальні та учні групи 29кп спрацювали на "відмінно": обід був смачний,  а обслуговування – швидке. 

 

Народний театр танцю "Надія"

Закінчився захід традиційним концертом. Я б виділила в ньому дві тематичні частини: 1-ша  – патріотична, 2-га – профорієнтаційна. Мені особливо сподобався відеоролик про міфи навчання в училищі і їх розвінчання: автор сценарію (Макарова Л.І. і дівчата групи 22ок) потрапила в "яблучко"! Нам доводиться вислуховувати про нас всякі нісенітниці, а тут влучно було розставлено всі крапки над "І". Відео з міфами ви можете переглянути нижче.

 
{youtube}https://www.youtube.com/watch?v=lt9EoAYObBY{/youtube}
{youtube}https://www.youtube.com/watch?v=ncUONIA_KHE{/youtube}
{imageshow sl=6 sc=1 w=1200 h=400 /}