Ви зараз переглядаєте День пам’яті та примирення

День пам’яті та примирення

Друга світова війна… Вона все далі і далі від нас… Нам всім відомо, що вона була страшною та кривавою, що загинула на ній невимовна кількість мільйонів людей, які просто хотіли жити, мирно жити на рідній землі. Ми знаємо фронтові пісні, вивчаємо наскільки тяжкою була ця війна. Звісно, що найбільше про це знає старше покоління, але чи знають про неї теперішні хлопчики та дівчатка? Хочеться донести, хочеться розповісти їм про це, щоб не забулося, не стерлося з генетичної пам’яті та передавалося наступним поколінням.  

     Саме тому 8 травня у ДНЗ «Михайлівське ВПУ» відбулася урочиста лінійка з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, під час якої      учениці групи 25ок розповіли учням про те, якою ціною дісталася нам ця перемога і вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

 9 травня учні та співробітники училища взяли участь у районному мітингу-реквіємі «Вклонімося великим тим рокам». Наші учні стали учасниками вистави «В бой идут одни старики», який відбувся у селищному будинку культури.

  Наш земний уклін усім, хто виніс роки окупації та пекло концтаборів, тим, хто сьогодні піднімає з руїн і відроджує Україну. Ваша мужність, життєва мудрість, ставлення до ратного і громадянського обов'язку — це високий приклад для наслідування. Наш обов'язок — бути гідними вашого життєвого подвигу, утверджуючи мир, злагоду та суспільну гармонію на українській землі.