Ви зараз переглядаєте Бути сучасним учителем

Бути сучасним учителем

           Бути сучасним учителем – значить іти в  ногу з часом. Нові технології  входять в усі галузі, і в освіту також. То треба постійно вчитися, щоб не відставати від життя. Можливостей  підвищити свій професійний рівень у мережі є безліч. Дистанційні курси пропонують різні теми.  Потрібне лише бажання вчитись!

           Дуже цікавим є дистанційний навчальний курс «Використання додатків Google в освітній діяльності», який проводиться за підтримки Google Україна в рамках співпраці з Міністерством освіти і науки України з метою забезпечення становлення Нової Української Школи.

 

Автор курсу:

Антоніна Букач,

Google for Education Certified Trainer,

тьютор дистанційного курсу

+38 097 919 83 51 | antone4ka@gmail.com

 

 

   

 У першому семестрі 2018-2019 н.р. педагогічні працівники Ільченко Н.В., Куліковська Л.П., Білоцерковець М.В., Пересипкіна О.В., Коноваленко В.В. успішно пройшли даний курс й отримали сертифікати.

       Зараз проходить весняна сесія дистанційного курсу. Приємно, що   ще семеро колег зареєструвалися для навчання, а двоє (Ільченко Н.В. та Куліковська Л.П.) стали учасниками поглибленого курсу (претендент на майбутнього тренера).

       Цікава та насичена програма. Доступний відеосупровід. Комфортне навчання. Матеріал подається дуже легко та зрозуміло. Пані Антоніна – чудовий тьютор.

Прагнення до самовдосконалення, самоосвіта є важливими чинниками професійного зростання вчителя, що забезпечують розширення його творчих можливостей, пізнавальних інтересів та формування творчої індивідуальності.