Ви зараз переглядаєте Бюро безоплатної правової допомоги

З вересня 2016 року на території Михайлівського району функціонує Бюро безоплатної правової допомоги. З метою налагодження співробітництва у сфері правової освіти громадян, між Державним навчальним закладом «Михайлівське вище професійне училище» та Мелітопольським  місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Запорізькій області було підписано Меморандум про співпрацю, на виконання якого 01 березня на базі ДНЗ головним спеціалістом Михайлівського Бюро правової допомоги Гуменюк Ю.В. проведено правоосвітницький захід за принципом неформальної освіти серед учнів групи 23 ОК.

На початку уроку учні були розділені на дві команди, якими було розкрито тему «Права і свободи людини і громадянина». Присутнім було запропоновано самостійно сформулювати поняття та основні ознаки прав і свобод, а також визначити за якими критеріями вони поділяються. Шляхом обговорення командами виділено наступну класифікацію: особисті, соціально-економічні та політичні права. Під час роботи в групах учні визначили способи гарантування прав і свобод, більш детально розглянули особисті права та відкрили для себе  поняття правоздатності й основні його ознаки.

По закінченню розгляду теми було проведено робочу зустріч між заступником директора ДНЗ з навчально – виховної роботи Макаровою Л.І. та головним спеціалістом Михайлівського Бюро правової допомоги Гуменюк Ю.В., під час якої погоджено орієнтовний план спільних заходів на перший квартал 2017 року, що включає в себе, зокрема, і подальше проведення правоосвітницьких уроків.