Ви зараз переглядаєте Літературний вечір

«Сподіваюсь бути почутою…»

                                                                      Ну що б, здавалося, слова…

                                                                             Слова та голос — більш нічого.

                                                                   А серце б’ється — ожива,

                                           Як їх почує!

Т. Шевченко

Українська земля славиться мистецьким різнобарв׳ям талановитих діячів культури, серед яких почесне місце посідають письменники й поети. Їхні шедеври відомі на весь світ, перекладені на десятки мов, цитуються у кінострічках та покладені на музику!

18 квітня у концертному залі імені М.І. Глінки відбувся музично-поетичний вечір «Сподіваюсь бути почутою», який підготували провідні солісти обласної філармонії та ансамбль бандуристів «Божена» (керівник  – заслужена артистка України Ольга Беженарь).

     Адміністрація ДНЗ «Михайлівське ВПУ» не залишилась байдужою до цієї події і, придбавши квитки для учнів-переможців обласних конкурсів (Рослова Юлія, група 6 опр; Барахта Ольга, група 25 ок; Задоріна Аліна, група 5 опр; Михайленко Влада, група 23 ок), надала нам можливість відвідати цей захід.

      Приїхавши до Запорізької обласної філармонії, ми перебували у хвилюючому і приємному передчутті, аж ось пролунав останній, третій, дзвінок і почалася, без перебільшення, магія слова, поезії і музики.

Віршами корифеїв української поезії Ліни Костенко, Івана Франка і Володимира Сосюри на сцені була розказана історія кохання двох молодих людей, яка прозвучала у супроводі ніжної скрипки та багатоголосої бандури.

Гра акторів (художнє читання – Анна Миронова та Кирило Прудченко) була чудовою. Слова проникали у душу, зачіпаючи її чутливі струни. Ти ніби сам був на їх місці і пропускав всю історію через себе. Вокальним мистецтвом чарували та доводили безмежність кохання: Юлія Якса (сопрано), Вікторія Шестакова (сопрано), Ганна Юфимчук-Заворотна (сопрано), Микола Квєтков (тенор) та Олександр Лихацький (тенор); інструментальні композиції  – Володимир Галіченко (скрипка), партія фортепіано – Іоланта Дамаскіна.

Час пролетів непомітно, і ми, перебуваючи у захваті від побаченого і почутого, долаючи зворотній шлях додому, ділилися враженнями та обговорювали виставу, врешті-решт, зійшовшись на спільному бажанні, – частіше відвідувати подібні літературні заходи.

Ми щиро вдячні адміністрації училища за організацію цієї поїздки, яка дала нам можливість доторкнутися до краси, збагатити своє серце сонячною гамою барв і почуттів та провести чудовий вечір в оточенні прекрасної поезії і дивовижної музики.

Рослова Юлія, учениця групи 6 опр