Ви зараз переглядаєте Волейбольний турнір

Завершилася першість училища з волейболу серед дівчат. І хоча виявили бажання взяти участь у змаганнях лише три команди, ігри були не менш цікавими та захоплюючими. Але все по порядку… Перша гра між командами груп 24ок та 25ок мала здебільш розвідувальний характер і завершилася перемогою торішнього чемпіона – групи 24ок.  Наступна зустріч команд 25ок та 26ок вже нагадувала поєдинок двох команд одного рівня, тому інтрига з перемогою затягнулася аж до завершення третьої партії. В цьому  протистоянні перемогу святкували дівчата групи 26ок. Фінальна зустріч стала дуже хвилююча для дівчат обох команд. Численні вболівальники та любителі волейболу з подихом спостерігали за черговим перетином м’ячем площини над сіткою: бувало, що це  траплялося більше десятка разів.   Не можна не відмітити, і це важливо, що гравці  показували цікавий, повноцінний волейбол – тут було все – і складні подачі,  і неймовірні прийоми, передачі, та звісно ж, нападаючі удари. Тож чемпіонами турніру стала команда групи 24ок! Друге місце посіла команда групи 26ок і третє почесне місце за дівчатами групи 25ок! Дякую дівчатам, які взяли участь у змаганнях, і бажаю, щоб це стало поштовхом для подальших систематичних занять волейболом та фізичною культурою.

З понеділка стартує першість училища з волейболу серед юнаків. Попередньо заявлено вже 7 команд. І нас чекають справжні волейбольні баталії. Чекаю команди учасників та вболівальників у спортивній залі училища!