Ви зараз переглядаєте Першість училища з волейболу серед юнаків

Завершилася першість училища з волейболу серед юнаків. У змаганнях взяли участь 10 команд, які згідно жеребкування були поділені на дві групи. Ігри в групах проходили за коловою системою. За результатами 20 ігор визначилися чотири команди – фіналісти. Тож за перемогу в першості зійшлися команди груп 35е, 4опр, 4тм і команда 1 курсу 77т. Фінальні ігри завжди дуже цікаві та захопливі, особливо, коли на площадці зустрічаються давно знайомі групи. Звісно, команда 1 курсу не склала серйозної конкуренції в фіналі, але показала в епізодах дуже цікаву та вперту гру. Як результат  – група 77т посіла четверте місце. Ігри  відбулися  таким чином, що доля переможця вирішувалася саме  в останній грі. На жаль, дуже технічна та впевнена команда групи 4опр не змогла перемогти суперників і посіла 3 місце. Друге місце в турнірі виборола команда 4тм. А переможцем першості училища з волейболу 2017-2018 навчального року стала команда групи 35е. Інші місця в турнірі розподілилися наступним чином: V – 72т, VІ – 73т, VІІ –36е,  VІІІ – 74т,   ІХ – 76т, Х – 6опр.

Але на команду-переможницю чекала ще одна гра – гра з викладачами та майстрами училища.  Про те, що команда викладачів-майстрів особисто перевірить на міцність переможця юнацької першості училища було оголошено ще на початку турніру, тому інтерес до зустрічі був чималий.

Гра не принесла несподіванок і завершилася впевненою перемогою команди викладачів-майстрів, що ще раз засвідчило, що в волейболі все ж таки перемагає не тільки майстерність, але й досвід.

На основі команди викладачів-майстрів буде сформовано одну команду Михайлівського ВПУ, яка візьме участь в змаганнях з волейболу селищного та районного рівня.